10 pytań do blogera - TAG ! Poznajcie mnie :)

Cześć,
Zdaje sobie sprawę, że są zwolennicy i przeciwnicy tagów. Ja należę do tej pierwszej grupy. Uważam, że tagi to świetne wpisy, luźne i niezobowiązujące.
Jak na szanujący się blog przystało (;p) - pora na 10 pytań do blogera.

1. Jak to się stało, że założyłaś bloga? 
Początkowo brałam nagminnie udział w konkursach. Zaczęło się od tego, że w wakacje w 2016 roku wysłałam zgłoszenie do konkursu. Byłam pewna, że nie wygram. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że zgarnęłam nagrodę (dla ciekawskich: zestaw akcesoriów fana serialu dla młodzieży ;p). Od tego momentu zmieniło się moje życie diametralnie. Konkurs za konkursem, testy, losowania. Szukałam ich początkowo na typowych stronach, później odkryłam je na Wizażu czy innych tego typu. W końcu trafiłam na Instagram i blogi kosmetyczne. I tutaj zaczyna się historia.
Jeśli brałam udział w konkursach to i wygrywałam. Oczywiście stosunek ilości moich zgłoszeń do pozytywnych wyników dla mnie jest kolosalny, ale nie zmienia to faktu, że zgarnęłam sporo. Poznałam dzięki temu marki kosmetyczne o których mogłam tylko śnić. Nie są to Armani, Gucci czy inne tego typu, ale na pewno takie, na które w wieku dwudziestu lat i nie pracując nie mogłam sobie pozwolić.
Konkursy popchnęły mnie w stronę blogów. Nawet nie wyobrażacie sobie ile niesamowitych osób przez to poznałam, ile blogów odkryłam. Oczywiście poza udziałem do dziś udzielam się na moich ulubionych stronach, bo polubiłam to, polubiłam dane osoby. Mam kilka ulubionych blogerów, gdzie zajrzę z przyjemnością (wspomnę o nich niżej).
Pewnego dnia pomyślałam, że przecież ja też mogę blogować. Nie mam z kim rozmawiać o kosmetykach, muzyce czy takich typowych kobieco - urodowych tematach. Często w gronie rodziny gdy chcę się z czegoś zwierzyć bądź porozmawiać o danym kosmetyku to słyszę tylko "yhm".
Dodatkowo blog to rozwijanie moich umiejętności i pasji. Ukończyłam szkołę średnią o kierunku poligraficznym z nasileniem na cyfrówkę (tworzenie plakatów, ulotek itp.), a więc to się wszystko idealnie komponuję. Kolejna  składowa - lubię pisać, tworzyć wiersze, komponować.
Więc dlaczego by nie? :) Tak właśnie powstał blog Myfantasyandme : )

2. Kiedy pojawił się pierwszy wpis i o czym był?
Pierwszy wpis pojawił się w  sierpniu 2016 roku, jednak nie był on niczym szczególnym. Parę postów (zaledwie 4), a potem co miesiąc do końca roku po jednym poście. Dopiero od lutego 2017r pochłonęło mnie blogowanie bardziej.  Moje pierwsze posty są bardzo prymitywne i nie jestem z nich zadowolona, ale nie pozbędę się ich. To pozwoli mi za jakiś czas porównać mój postęp. :) A czego dotyczył? Mojej kolekcji lakierów do paznokci na tle portfela ;p

3. Ulubiony bloger/blogerka którym się inspirujesz?
Mam ich kilku, między innymi  Kaczka z piekła rodem  czy Immenseness.
Nie wiem dlaczego, ale obie blogerki mi jakoś się ze sobą kojarzą. :) Inne dwa blogi to skupiska niesamowitej wiedzy: AgWerBlog czy Karografia.  
To są cztery blogi, które najszybciej przychodzą mi na myśl. Lubię tam przebywać i czuję się dobrze. Na dwóch pierwszych jestem w świecie kosmetycznym, zaś na dwóch pozostałych jest to kompletnie inny kierunek, a mianowicie nauka, nauka, nauka. :)

4. Twoje największe blogowe osiągnięcie? 


5. Czy masz inne hobby poza blogowaniem?
Jasne, że mam. Mój blog nie jest jednokierunkowy. Gdyby taki był to czułabym się mocno ograniczona. Jest to moje miejsce w sieci, w tym niesamowitym społeczeństwie.
Poza blogowaniem uwielbiam słuchać muzyki, śpiewać i tworzyć. Muzyka nakręca mnie do działania i pozwala poczuć się pewniej.
Poza muzyką i prowadzeniem bloga moim hobby są...konkursy! :) Tak, uznaję to jako hobby. Sprawia mi to radość, a więc czemu by i tego nie uznać ? :)

6. Jak zareagowali Twoi znajomi na fakt, że posiadasz bloga?
Dość neutralnie. Bez wielkich euforii. Chociaż nie mogę powiedzieć tego o każdej osobie. Jak to się mówi - od każdej zasady są wyjątki. :) Kto by się spodziewał, że Angelika będzie prowadzić bloga i to kosmetyczno - muzyczno -lifestylowego. A kto wie, może w przyszłości poszerzy się o zdrowe nawyki? :)

7. Jakie rady dałbyś początkującym blogerom? 
Sama jestem początkującym blogerem, jednak nauczyłam się jednego. Systematyczność to podstawa, a szczerością i życzliwością zajedzie się o wiele dalej.

8. Kim są dla Ciebie czytelnicy/obserwatorzy?
Czytelnicy to dla mnie osoby, które doceniają mój wkład włożony w dany post. Robi mi się bardzo miło jak rośnie liczba obserwatorów bloga. To naprawdę motywuje do dalszego działania.

9. Ulubiony wpis na Twoim blogu...?
Hmmm....
10. Podaj jeden powód, dla którego warto prowadzić bloga. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Umieszczając komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Copyright © 2014 Myfantasyandme , Blogger