Roczek bloga 19.08.

Cześć,
Rok temu powstał pierwszy post na blogu. Dokładnie 19.08.2016 (piątek) napisałam pierwszy post, który był wprowadzeniem do świata blogowania.
Pomimo, że przygodę rozpoczęłam w sierpniu to tak naprawdę dopiero pod koniec lutego tego roku wkręciłam się mocniej w blogowanie, stało się to systematyczniejsze, bo wcześniej był to jeden czy dwa posty na miesiąc.
Przez ten czas trochę się zmieniło. Nawiązałam kilka współprac, między innymi z LashVolution czy zostałam ambasadorką marki Nivea i dołączyłam do "Klubu Przyjaciółek".  
Oprócz tego poznałam wiele ciekawych miejsc w sieci, wbrew pozorom nie lubię czytać w kółklo o recenzjach kosmetycznych, a chętniej w ostatnim okresie (przez brak czasu) zaglądam do osób, które piszą o życiu, wakacjach czy po prostu czymś innym, co wyróżnia je na tle moich obserwujących blogów. 
Nie czuję się mocno przywiązana do sfery blogowania, nadal ogarnia mnie takie uczucie, że jestem tu nowa. Co za tym idzie - nie czuję blogowania w krwi, myślę, że stanie się to dopiero w lutym/marcu, gdy faktycznie według mojej duszy wybije rok. :) 

Myślę, że to odpowiedni moment na pokazanie Wam statystyk bloga, choć małego to na swój sposób wielkiego a także kilka ciekawostek nt. Myfantasyandme :) 

• blog został założony w wakacje 19.08.2016 r
• nazwa bloga została utworzona wcześniej, jednak blog nie istniał, dopiero później wszystko się zaczęło...
• nazwa bloga powstała szybko i ma przedstawiać mój świat, moje ciekawe spostrzeżenia, przemyślenia, to co lubię i mnie ;) 
• blog średnio odwiedza miesięcznie 2 000 osób, co nie jest chyba najgorszym wynikiem, choć jak wiadomo mogłoby być lepiej :) 
• w ciągu ostatniego roku zaobserwowało mnie 141 osób
• łączna liczba odwiedzin to prawie 18 500 osób! 
• włącznie z urodzinowym wpisem napisałam 59 postów :) 
• sama jako blogerka obserwuję 209 osób 
• czasami, a nawet często stresuję się publikowaniem postów ;p

Mam nadzieję, że w lutym, jak i za rok będzie nas coraz więcej ,a każdy wynik będzie powiększony, bo nic tak nie cieszy jak szerokie grono odbiorców ! :) 

Do napisania! :) 

9 komentarzy:

 1. Kolejnych wspaniałych lat bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!!!!! Zycze dalszych sukcesow.
  Ja zaczelam w czerwcu tego roku i na razie bardzo mi sie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) Życzę kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejnych wspaniałości życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. i życzę aby było więcej rocznic:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Życzę wytrwałości i systematyczności. :) Miałam kilkuletniego bloga ale usunęłam, głownie z racji wpisów z byłym facetem z którym byłam sporo lat no i teraz prowadzę nowego bloga od ponad roku gdzie pojawia się już mój Narzeczony i mam nadzieję że nic usuwać nie będzie trzeba:D:) Pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i kolejnych lat blogowania Ci życzę z pasją i powołaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluje oraz życzę dalszej wytrwałości!:)

  OdpowiedzUsuń

Umieszczając komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Copyright © 2014 Myfantasyandme , Blogger